+38 (044) 400 90 78

Фармаконагляд

Безпека пацієнтів є найвищим пріоритетом для компанії «МАТЕРІА МЕДИКА-УКРАЇНА»

З метою забезпечення контролю безпеки та ефективності лікарських засобів у компанії функціонує система фармаконагляду відповідно до вимог чинного законодавства, міжнародних стандартів та етичних принципів компанії.

Фармаконагляд – процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій та будь-яких інших питань, пов’язаних із безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів.

Процес фармаконагляду розпочинається ще на етапі розробки лікарського засобу та триває протягом всього його життєвого циклу.

Своєчасне виявлення небажаних явищ має ключове значення для безпеки лікарських засобів, що дає можливість постійно оцінювати баланс, при якому користь від застосування лікарських засобів перевищує можливі ризики, а також розробляти та впроваджувати у практику заходи, спрямовані на попередження несприятливих наслідків лікарської терапії, підвищуючи її безпеку.

Для компанії важливо підтримувати ефективний зворотний зв’язок з Вами.

Якщо Ви маєте будь-яку інформацію про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу компанії «МАТЕРІА МЕДИКА-УКРАЇНА», будь ласка, зверніться до нас зручним для Вас способом:

1. Заповнити карту-повідомлення про підозрювану побічну реакцію чи відсутність ефективності лікарського засобу та відправити на e-mail: office5@materiamedica.com.ua. Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник зв’яжеться з Вами.

2. Звернутися за телефоном:+38 044 400 90 78

Файл успішно надіслано
Помилка завантаження, спробуйте ще раз.
Вся інформація, яку Ви надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, окрім випадків, передбачених законодавством
#працюємопопривійну #робимолікидоступними #стежимозаекологієювиробництва #відповідаємозабезпекупрепаратів #надаємодопомогулюдям #працюємопопривійну #робимолікидоступними #стежимозаекологієювиробництва #відповідаємозабезпекупрепаратів #надаємодопомогулюдям